0

Najlepszy męski fryzjer w Zabrzu „Anna”, a konkretnie Paulina!

Krótki post o jednej z najlepszych fryzjerek męskich w Zabrzu, o ile nie na śląsku czy w Polsce! Salon Fryzjerski „Anna” – Zabrze, a konkretnie fryzjerka Paulina.

Jak trafiłem do tego fryzjera? Byłem już u kilku w Zabrzu. Żaden nie spełniał moich oczekiwań. Czyli? Mieć pojęcie o obcinaniu, ale z drugiej strony potrafić zrozumieć klienta. Ja się na włosach nie znam, ale za to wiem co chciałbym mieć na głowie. Fryzjer powinien wiedzieć o co mi chodzi i ewentualnie zrobić co ja chcę albo doradzić i uzasadnić czemu tak nie może być.

Wracając do tematu, zacząłem szukać też w internecie. Po wpisaniu paru słów kluczowych jako jeden z wyników pojawił się właśnie fryzjer „Anna”. Opinie różne, od ochów i achów po hejty jak to się teraz mówi. Włosy mi szybko rosną więc postanowiłem, że jednak dam im szanse. Jak nie spróbuje to się nie przekonam. Po telefonie wyjaśniono mi, że męskimi fryzurami zajmuje się Pani Paulina. Nie wiem kto to, ale sobie myślę no gorzej jak wcześniej nie może być więc idziemy!

Pierwsza wizyta (jakieś 2 miesiące temu)

No po pierwszej wizycie już wiedziałem, że się dogadamy. Ja mówiłem a „Ona” słuchała uważnie. Później „Ona” mówiła, a ja słuchałem.  Nie upierała się, nie wymądrzała, nie marudziła.

Wybór padł na jedną z modniejszych fryzur. No to do dzieła!

Efekt? Jest bardzo dobrze ale jak ja sobie sam taka fryzurę ułożę? No nic. Spróbujemy w domu to samo bo wygląda super!
No i tak jak myślałem. Samemu ciężko mi ułożyć. I jednak nie do końca tak boki chyba chce. No nic trzeba iść i powiedzieć co i jak.

Po kolejnej wizycie już bardziej zaczynam przypominać jednego z tych modeli na cianie 😉

A po następnej już się doskonale rozumiemy i Pani Paulina dokładnie wie o co mi chodzi (a jestem naprawdę wymagający). Teraz jest super! Moja narzeczona jako najważniejsze jednoosobowe jury również akceptuje!

Cena chyba też nie jakaś zaporowa. Może nie jest to super tanio ale moim zdaniem warto. W cenie 22 zł (czytaj niżej) mamy jedynie strzyżenie, bez mycia.

Podsumowując..

Polecam Panią Paulinę jako opiekunkę męskich fryzur!

Namiary:

Salon Fryzjerski „Anna”
ul. Gen. de Gaulle’a 9
Zabrze
tel: 32 271 96 16
FB: Profil na FB „Anna” Salon Fryzjerski

 


—– Dodano 3 maja 2017:

Od kwietnia 2017 salon przeżył zmianę wnętrza, na bardziej nowoczesne. Design da się polubić i pasuje do salonu fryzjerskiego. Jakoś tak przestronniej się zrobiło i prestiżowo, jakkolwiek to brzmi. Ale nie sam wystrój się zmienił bo i cena za męskie strzyżenie bo wzrosło do aż 27 zł. Czyli o 5 zł więcej niż było to zazwyczaj. Trochę sporo jak na zmianę z dnia na dzień. Mimo to dalej będę tam chodził bo naprawdę jestem bardzo zadowolony!

Admin

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

Powiadom o
avatar
wpDiscuz